Terugblik
Heeft u dit al gezien?
In de eerste helft van 2021 hebben we verschillende publicaties gemaakt over (actuele) financiële onderwerpen en hebben we digitale evenementen georganiseerd. We zetten een selectie van interessante artikelen, video’s en podcasts van het afgelopen kwartaal voor u op een rij:
Verpakkingsschaamte?
Moeten we verpakkingsschaamte hebben? En waarom duurt het zo lang voordat supermarkten overstappen op een duurzame verpakking? Marnix Kluiters gaat met Adriaan Verbeek, mede-oprichter van A Top Packaging, in gesprek in zijn nieuwe podcast ‘Onbewust hebben mensen al verpakkingsschaamte’.
Wealth Management Arrangement
video
U ontvangt al enige tijd geen rentevergoeding meer over uw spaartegoeden. Boven een bepaald saldo is de rente zelfs negatief. Met de introductie van ons Wealth Management Arrangement maken wij gunstigere rentecondities mogelijk. Benieuwd naar de voorwaarden?
> Bekijk de video hiernaast