webinar
25 januari 2021
Terugkijken: webinar Beleggen in vastgoed
Vraagt u zich af welke invloed de coronacrisis en de toenemende digitalisering hebben op beleggingen in vastgoed? En waarop u kunt anticiperen? Kijk ons webinar Beleggen in vastgoed.
Beleggen in vastgoed is aantrekkelijk. Maar stelt u zich de laatste tijd ook vragen als:
Zorgt de coronacrisis voor kansen of juist risico’s bij beleggen in vastgoed?
Hoe anticipeer ik op een veranderende behoefte aan vastgoed in deze digitaliserende wereld - waarin we winkelen via webshops, huren via Airbnb, werken via een online werkomgeving et cetera?
In het Van Lanschot Vastgoed-webinar beantwoorden onze vastgoedspecialisten van Kempen Real Estate deze vragen graag met de kijkers.
Beleggen in vastgoed
private banking | 20 januari 2021
U hoort onze visie op de marktontwikkelingen, krijgt een kijkje in de keuken en ziet hoe wij tot investeringsbeslissingen komen, en hoort meer over de verschillende manieren van investeren in vastgoed.
Ook interessant voor u
kennis & inspiratie