Specialist obligaties
Gevolgen van de coronacrisis voor obligaties
PODCAST - Obligatiespecialist Ellen Engelhart praat beleggers bij.
De Covid-19-crisis leidt tot uitzonderlijke reacties van overheden en centrale banken. Die komen met steunpakketten van miljarden euro’s en dollars om de economie overeind te houden. En dat heeft gevolgen voor de obligatiemarkt. Centrale banken kopen nog meer staats- en bedrijfsobligaties op en overheden gaan meer lenen om de hulp aan de economie te financieren.
Over de gevolgen en ontwikkelingen op de obligatiemarkt spreekt redacteur Maarten van der Pas met Ellen Engelhart, specialist obligaties bij Van Lanschot. Aan bod komen rente, staats- en bedrijfsobligaties uit Europa, de Verenigde Staten en opkomende landen, en waar beleggers op moeten letten.
In deze podcast komt kort de visie van Van Lanschot op het herstel van de economie aan de bod. Als u daar meer over wilt weten, luister dan ook naar het gesprek met Van Lanschot-hoofdeconoom Luc Aben.
Meer lezen over obligaties
Landen moeten veel geld lenen op obligatiemarkt
Obligaties opkomende landen in tijden van coronacrisis
Opkoop Fed gunstig voor Amerikaanse bedrijfsobligaties
Bedrijven halen geld op met obligatie-emissies
Maarten van der Pas is eindredacteur beleggingscommunicatie.
Specialist obligaties